Gemlik Toptan Ceviz

Gemlik toptan ceviz, toptan kabuklu ceviz, toptan iç ceviz, ceviz fiyatları, toptan ceviz fiyatları, toptan iç ceviz fiyatları, toptan kabuklu ceviz fiyatları. Ülkemizde yetiştirilen cevizler yerli ceviz grubundadır. Toptan ceviz adresi ceviztoptan.com ve yerli üretim ile ağacın yaşı göz önünde bulundurulmadan üretildikten sonra direk olarak sofraya ulaşır. Birinci kalitede yetiştirilmiştir. Ceviz kabuklu, ince kabuklu ve ceviz içi olarak satılmaktadır. Ceviz çeşitlerini inceleyerek istediğiniz ürünü seçebilirsiniz. Toptan olarak alınan cevizler firma garantisindedir. En iyi fiyatlar ile beraber ücretsiz kargo ile çeşitli avantajlar sağlanmaktadır.
Cevizin saklanma ve depolama aşaması titizlikle sürdürülür. Aksi halde içeriği zararlı toksik maddelere dönüşebilir. Cevizde renk değişimi ve acımsı ise yenilmemelidir. Kontrol ederek, tüketim tarihleri belli olan ürünlerin alınması iyi olacaktır. Kabuklu cevizlerin ıslak olmamasına dikkat edilmelidir.
Kuruyemiş, salata ve tatlılarda kullanılan cevizi tüketicilere ulaştırmak için firmamız toptan ceviz satışı yapmaktadır.

Shopping Cart
Call Now ButtonAra 0538 446 54 60