midland Ceviz

Midland Ceviz

Midland ceviz erken çiçeklenen ceviz türlerinin tozlayıcısı olarak da kullanılan bir ceviz türüdür. Verimli bir yapıda olması ile bilinir. Yan tomurcuklarda oluşan meyve oranları yaklaşık %75’e kadar çıkar. İç ceviz ağırlığı yaklaşık olarak 11 gram civarındadır. Toptan ceviz olarak da en çok satılan türlerden biridir. İç meyve oranı %52 gibi yüksek bir orana sahiptir. Açık renkli iç ceviz oranı da oldukça yüksektir. Sıcak bölgelerde meyve kalitesinde düşüş gibi sorunlar yaşanabilir.
Midland cevizlerin oval bir görünümü vardır. Uniform bir yapıları bulunmaz. Açık esmer kabuk renkleri bulunur. Orta değerlerde bir pürüzlülükleri vardır. Kabukta yapışma oranları son derece iyidir. Bunun yanında kuru ceviz olarak tüketime de uygundur. Doğru iklimlerde ağaçları son derece verimlidir. Toptan iç ceviz fiyatları Midland ceviz türüne göre değişiklik gösterir.

toptan ceviz
toptan ceviz fiyatları


Midland Ceviz Özellikleri


Midland ceviz ağacı verimi yüksek bir ceviz ağacı türüdür. Toptan iç ceviz olarak da sıklıkla tercih edilebilen ceviz türleri arasında yer alır. İç cevizler yaklaşık 11 gram ağırlığına sahiptir. Geç çiçeklenen ağaç türleri arasında yer alır. Ceviz türleri genelde açık renkli yapıları ile dikkat çeker.
Midland ceviz faydalı olması ve diğer özellikleri nedeniyle günümüzde en çok tüketilen ceviz çeşitleri arasında yer alır. Oldukça kaliteli ceviz türlerinden biridir. İç ceviz olarak satın alınabileceği gibi toptan kabuklu ceviz olarak da satın alınabilir.


Midland Ceviz Faydaları


Midland ceviz düzenli tüketildiğinde bağışıklığı güçlendirme özelliği bulunur. Bunun yanında cildin parlamasını ve kırışıklık oluşumunu engelleme özelliği bulunur. Midland ceviz melatonin kan seviyesini yükselttiğinden kolay bir şekilde uykuya dalmayı sağlar. Bu sayede uyku kalitesinin yükselmesine yardımcı olur. Toptan ceviz satanlar tarafından en çok satılan ceviz türlerinden biridir.
Antioksidan bakımından zengin olduğu için karaciğerin kimyasallardan arınmasına yardımcı olur. Bu sayede karaciğer hasarını giderir. Kansere neden olan anormal hücre büyümelerine en gel olur. Bu nedenle düzenli olarak tüketimi oldukça önemli bir konudur. Midland ceviz yemek beyin fonksiyonlarının düzeltilmesini de sağlar. Toptan ceviz satanlar sahibinden ile Midland ceviz satın alınabilir. Sayfamızı Google ile ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Shopping Cart
Call Now ButtonAra 0538 446 54 60