chandler Ceviz

Chandler Ceviz

Chandler ceviz, aşılı cevizler arasında yer alan bir ceviz türüdür. Özellikle Türkiye’de bu ceviz türü sıklıkla yetiştirilir. Chandler ceviz fidanının uygun iklim koşullarında ve arazilerde yetiştirilmesi veriminin artmasına yardımcı olur. Bu ceviz türü için uygun koşullar sağlandığında son derece verimli bir türdür. Toptan ceviz olarak Chandler en çok tercih edilen ceviz türlerinden biridir.
Chandler ceviz ağacı yarı bodur özellikleri ile bilinir. Piyasada en çok tercih edilen ceviz türlerinden biridir. Verimli ve sağlığa faydalı yapısı ile dikkat çeker. Toptan ceviz fiyatları Chandler cevizlerin niteliklerine göre değişiklik gösterir. Chandler cevizlerin ekiminin ardından gelişimi çok hızlı bir şekilde gerçekleşir. Türkiye’de en çok yetiştirilen ceviz türleri arasında yer alır.

toptan ceviz


Chandler Ceviz Özellikleri


Chandler ceviz ülkemizde ve dünyada en çok tercih edilen ceviz türlerinden biridir. Cevizin iç doluluğu yanında meyve sıklığı da oldukça fazladır. Toptan iç ceviz olarak da en çok tercih edilen türlerden biridir. Omega 3 ve protein bakımından oldukça zengin bir türdür. Olumlu özellikleri nedeniyle Chandler ceviz günümüzde en çok tercih edilen ceviz türleri arasında yer alır.
Chandler ceviz ağaçları gövdesinden dallarına kadar ceviz üretme özelliğine sahiptir. Meyvelerinin ince kabuklu olma özelliği bulunur. Cevizin kabuğundan son derece kolay bir şekilde çıkarılması mümkündür. İç ceviz ağırlığı yaklaşık 6,5 gr kadardır. Toptan kabuklu ceviz olarak da sıklıkla tercih edilir.


Chandler Ceviz Faydaları


Chandler ceviz yaprakları da değerlendirilen bir cevizdir. Bu nedenle iki türlü fayda sağlama özelliği bulunur. Bu ceviz türü hastalıklara karşı son derece dayanıklıdır. Bu nedenle fidanın meyvesi de oldukça sağlıklı yapıdadır. Toptan ceviz satanlar tarafından en çok satılan ceviz türlerinden biri olma özelliğine sahiptir.
Chandler ceviz tüm dünyada üst kalite ceviz türü olarak bilinir. Bu nedenle toptan ceviz satanlar sahibinden ile en çok tercih edilen cevizlerden biridir. Yapısında bol miktarda omega 3 yağı bulunur. Bu cevizden günde 4-5 adet yenildiğinde vücudun ihtiyacı olan omega 3’ün büyük kısmı sağlanmış olur. Bunun yanında antioksidan özelliği ile kalp sağlığını koruma özelliği de vardır. Sayfamızı Google üst sayfalarda yer alır.

Yorum bırakın

Shopping Cart
Call Now ButtonAra 0538 446 54 60